Бренд Нови За MacBook Pro 15.4 A1286 Мали Внесете РС руската тастатура+100pcs тастатура завртки 2009-2012 Години

Бренд Нови За MacBook Pro 15.4 A1286 Мали Внесете РС руската тастатура+100pcs тастатура завртки 2009-2012 Години

Достапно за нарачка
DEN 648.00
Достапност:

Бренд Нови За Mac Book Pro 15.4" A1286
Мали Внесете РС руската тастатура+100pcs
тастатура завртки 2009-2012 Години Тестирање : Целосно Тестирани добри работни Квалитет : Brand New
Пакет : Тастатура *1+ тастатура Завртки*100pcs
Производи Detalls : 100% Реално Снимање,Точно, Транспарентно, Професионално,Сите Круг
Замена на Тастатура Алатката за macbook pro(A1278 A1286 A1297) :
Замена на Тастатура Алатката за Macbook Air
Macbook pro Ретината(A1369 A1466 A1370 A1465
A1502 A1398 A1425) :

За производот

Број На Модел На:
за A1286
Компатибилен Бренд:
apple
Бренд Име:
XB
Стандард:
НИ Стандард

Избор на клиент