Somsoar Накит ЗАДРЖИ на Копчињата БЕБЕ НОЗЕ ДИСК Шарм Задржи на Копчињата одговара Метални Нараквици Ткаени & Силикони и Pendant 10pcs/многу
Новак - 28 %

Somsoar Накит ЗАДРЖИ на Копчињата БЕБЕ НОЗЕ ДИСК Шарм Задржи на Копчињата одговара Метални Нараквици Ткаени & Силикони и Pendant

Достапно за нарачка
DEN 479.52
DEN 345.00
Достапност:


Добредојдовте во нашите Продавници! Сите предмети се направени во нашата фабрика, па ќе видите имаме Најдобар Квалитет, Најниска Цена, многу модни накит! Ние гарантираме за нашите предмети сите се во добри услови пред пратката. 1. Ако цел повеќе од $20 ,ќе добиете еден мал подарок ! 2. Ако цел повеќе од $200 ,ќе добивате $10 за да се намали + Бесплатно DHL,или ЕМС Fedex Експрес Испорака ! 3. Ако цел повеќе од $300 ,ќе добиете $15 намали + Производ Јасни Слики и рекламирање на Слики+ Бесплатно DHL,или ЕМС Fedex Експрес Испорака ! 4. Ако цел повеќе од $450 ,ќе добиете $20 намали + Бесплатно DHL,или ЕМС Fedex Експрес Испорака + Newst Примерок за VIP Корисниците и многу мал подарок ! 5. Заврши на плаќање во рок од 24 часа ,ние ќе брод вашата нарачка Приоритет !
Име
Somsoar Накит Шарм Чувајте
Обликот
како слика
Боја
сребро,ЗЛАТО, ЗЛАТО се ЗГОЛЕМИ
Големина
1.4 cm*1.4 cm*0.5 cm
Пакет
Единица Тип : многу( 10pieces)
Пакет Тежина : 0.1 кг
Пакет Големина : 13cm x 8см х 9cm
Нашето ветување
Висок квалитет со конкурентна цена и за краток рок на испорака.
На овој линк само продажба на шарм
Имаме нашата фабрика, тоа е мода накит производителот како и трговија на големо извозникот.
Постојат над 9 години искуство како професионална производител на накит производство и продажба.

За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
KP
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
SOMSOAR
Шарм Тип:
Наслов

Избор на клиент