10pcs/многу Висок Квалитет на 14-27mm Американски Стил Црево Стегач со Пеперутка се Справи со 304 од не ' Рѓосувачки Челик црева карики со рачка

10pcs/многу Висок Квалитет на 14-27mm Американски Стил Црево Стегач со Пеперутка се Справи со 304 од не ' Рѓосувачки Челик црева

Достапно за нарачка
DEN 291.36
Достапност:

Високо Квалитетен не ' рѓосувачки челик 304 14(L)-27(L1)mm црево карики цевка стеги

За производот

is_customized:
Yes
Структура:
Вртливата Менгеме
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Цевка Менгеме
DIY Материјали:
Водовод
Број На Модел На:
14-27mm
MOQ:
10pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Материјал:
Не ' рѓосувачки челик 304

Избор на клиент