Пушењето Dogo Висока Quanity Нерѓосувачки Железо Правец на Маска за Наргиле Правец на Маска за Shisha Висина 14.2 cm Внатрешен Дијаметар 11.5 cm

Пушењето Dogo Висока Quanity Нерѓосувачки Железо Правец на Маска за Наргиле Правец на Маска за Shisha Висина 14.2 cm Внатрешен

Достапно за нарачка
DEN 1129.44
Достапност:


Пушењето Dogo Висока Quanity Нерѓосувачки Железо Правец на Маска за Наргиле Правец на Маска за Shisha Висина 14.2 cm Внатрешен Дијаметар 11.5 cm
1. Пушењето Dogo поздравува и промет на големо и лични корисници.
2. Ние нудиме конкурентни трговија на големо цена кога ќе цел големо количество.
3. Различна количина, различни попусти стапка. Контактирајте не доколку сте голем веледрогеријата/увозникот.
4. OEM наредби се достапни. Ние можеме да произведуваат според вашиот дизајн/барање.
1. Ние uarantees 7 дена без причина да се вратат. Но, производот треба да се чува неговата оригинална состојба, без било каква штета. Исто така, се на товар на плаќање треба да бидат претходно платени од ваша страна.
2. Ако нашиот производ има квалитет проблем, ве молиме да се земе слики и e-mail од нас, ни го покаже проблем. Така што ќе може да се врши враќање на парите или замена на неисправни производи.
1. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на 1-8 работни дена откако ќе добиеме вашата уплата.
2. Бесплатен превозот Преку Кина Пост Воздух Mail/e Packet во САД
3. Ако имате било какви посебни испорака барање, ве молиме контактирајте со нас однапред. EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ се исто така достапни.
4. Кина пост Воздух Пошта обично трае околу 25 до 60 работни дена во различни Земји. Вашиот Пациент на чекање е високо ценет.
5. Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз. Ние ќе изјават тоа со пониска вредност.
1. Позитивни Повратни информации е многу ценет и ние ќе го прават истото за возврат.
2. Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не остави Негативен или Неутрален повратни информации и да ни овозможи можност да се направи среќни. Ние сме многу фер и лесно да се справи со нив! Ви благодариме!
1. Ние, исто така, носат многу други пушењето додатоци. Како што Брусилки, Стаклени Тегли, Титаниум Ноктите, Керамички Нокти...итн.
2. Ако сте во потрага за секој производ посебно, ве молиме слободно да се е-мејл или IM нас. Прилагодено нарачки се многу добредојдени.
3. Контактирате за ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.
кварц banger помине domeless, кварц ноктите, кварц клуб banger ноктите, кварц banger /кофа ноктите, кварц banger ноктите, domeless кварц ноктите, трговија на големо domeless кварц ноктите, трговија на големо цена најпродаван кварц banger ноктите, hyman кварц ноктите, кварц помине domeless, domeless кварц помине со 14mm машки кварц заеднички, кварц domeless ноктите, domeless кварц помине со 14mm женски кварц заеднички, 14mm машки кварц banger ноктите, 20mm серпентина грејач за кварц ноктите, кварц клуб banger помине свиткана 45 степен, 10мм кварц banger ноктите, ниска цена кварц клуб banger ноктите, кварц ноктите, кварц ноктите, женски кварц ноктите, мед кофа кварц, мед кофа, мед кофа капа, мед кофа 14mm

За производот

Обликот:
Директно Тип
Број На Модел На:
правец на маска
Материјал:
нерѓосувачки железо
Производот:
наргиле правец маска
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Висина:
14.2 cm
Материјал:
нерѓосувачки железо
боја:
Golden
Тежина:
156G
Внатрешен Дијаметар:
11.5 cm
Пакет:
кориснички
Од врата до врата Испорака:
на располагање
Производител :
Пушењето Dogo

Избор на клиент