PSHINY 5D DIY Дијамант везови elk животни целосна слика мозаик комплет круг или квадрат кристал Дијамант сликарство крстот stich
Новак - 49 %

PSHINY 5D DIY Дијамант везови elk животни целосна слика мозаик комплет круг или квадрат кристал Дијамант сликарство крстот stich

Достапно за нарачка
DEN 624.00
DEN 318.00
Достапност:

По продажбата на услугата : Сите производи што се продаваат се строго проверени. Ако сакате голем број на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара цената на големо, транспорт на владата, и така натаму. Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот адреса на информации кога се тргува, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не се понудени за да се направи нешто штетно за интересите на вашето однесување. Ние ќе го означи тоа како подарок или пониска вредност на стока за вас да се спаси дел од царински давачки. Затоа, Кина парцела време на испорака е на 50 дена. Ако сте задоволни со вашиот објектот, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Ве молиме, направете фотографии и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас. Ако вашата земја и регионот во земјата не е бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, Ние ќе ви даде најдобар метод. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Овој дел на цена да се плати. Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со, наместо на поднесување на негативни преглед Aliexpress. Повратни информации : Вашето задоволство е многу важна за нас. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, на производот ќе биде предаден во 15-30 дена. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови да дојдат во вашата земја и поштенски код одложување на испраќањето систем локалните поштата и така натаму. Испорака Агент : Ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди испорака на услуги агент за вас. PSHINY 5 D DIY Дијамант везови elk животни целосна слика мозаик комплет круг или квадрат кристал Дијамант сликарство крстот stich. Трговија на големо : Ние прифаќаме сите трговија на големо клиенти низ целиот свет.

За производот

Големина:
Canvas Size 26X36 CM, Canvas Size 36X56 CM, Canvas Size 50X75 CM, Canvas Size 60X90 CM, Canvas Size 70X110CM
Стил:
Европа
Бренд Име:
PSHINY
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
Продавачот Пакување
Точка Име 1:
PSHINY 5D DIY Дијамант везови elk животни целосна слика мозаик за полнење
Точка 2 Име:
круг или квадрат кристал Дијамант сликарство крстот stich
Објектот На Име На 3:
Дијамант сликарство животни
Точка 4 Име:
дијамант везови elk
Точка 5 Име:
дијамант везови животни
Точка 6 Име:
дијамант сликарство elk
број:
745

Избор на клиент