100pcs За ГБС Екран Леќа Дисплеј Заштитна Пластична Замена За Nintendo Момче Боја Игра за Конзола

100pcs За ГБС Екран Леќа Дисплеј Заштитна Пластична Замена За Nintendo Момче Боја Игра за Конзола

Достапно за нарачка
DEN 4320.00
Достапност:

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас преку "Trade Manager" или "понуда порака".
За Нас
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката. Лесно може да го замени. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ја спречува прашината и нечистотијата добивање на вашиот главниот одбор, и продолжување на животниот век на конзола. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ние не бродот на викенд или државни празници. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ние брод на цел превозот адреса САМО.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Висок квалитет на 3-то лице на производот. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат. Ве молиме наведете вашата цел број во сите комуникации.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Промоции
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, ве молиме изберете јазик, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! Добредојдовте на најголемиот дел цел, квалитетот е загарантирана, цената има предности!
Поврзани Производи Производ Слика
100pcs многу За ГБС Пластични Леќа Дисплеј Заштитен Екран Замена За Nintendo Момче Боја Игра за Конзола
Опис На Производот
100% сосема нов Висок квалитет Замена Пластични protecrot за ГБС. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете го "Help Center"
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Трета страна производ Забелешка : во најголемиот дел цел да испратите страна на курирската служба DHL за слободни
Пакување На Содржина
100pcs × Заштитен Екран Замена
Плаќање
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките.

За производот

Бренд Име:
xunbeifang
Nintendo Модел:
Момче Боја
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Број На Модел На:
GNI12201
Важат за:
за момче боја
Тип На Производ:
Заштитна Екран Замена

Избор на клиент