телото пирсинг накит микс многу неонски боја бојата нерѓосувачки челик криви веѓа прстен со скок конус 40pcs 8 бои

телото пирсинг накит микс многу неонски боја бојата нерѓосувачки челик криви веѓа прстен со скок конус 40pcs 8 бои

Достапно за нарачка
DEN 431.52
Достапност:

6 mm-10мм пурпурна акрилик 180pcs акрилик директно уво tapers колекции plug мерачи проширувач трговија на големо тело пирсинг накит US$ 16.6 mm-10мм светло сина акрилик 180pcs акрилик директно уво tapers колекции plug мерачи проширувач трговија на големо тело пирсинг накит US$ 16. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T, Western union,Money gram и др.80 /многу
парчиња / многу
DHL бесплатен превозот 300bags 2014 топла DIY хривнија комплет Гума loom Бенд Refills Loom Бендови 600 300 200pcs/торба 12 S-клипови кука US$ 155.99 /пакет
БИСЕР на диско топка shamballa папокот прстени мода папокот бар микс 10 бои трговија на големо тело пирсинг накит бесплатен превозот САД$ 21. ПЛАЌАЊЕ Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.99 /многу
парчиња / многу
телото накит многу 4 стилови спирала уво tapers печати уво колекции носилки микс големини, бои и стилови 540pcs US$ 97.20 /многу
парчиња / многу
1.00 /многу
парчиња / многу
Скапоцен камен 2014 топла трговија на големо многу микс 8 боја 7 големина акрилик тело накит пирсинг срцето акрилик уво plug месо тунелот мерачи US$ 29.6 mm-10мм црна акрилна 180pcs акрилик директно уво tapers колекции plug мерачи проширувач трговија на големо тело пирсинг накит US$ 16.99 /многу
парчиња / многу
бесплатен превозот тело пирсинг накит 900 компјутери уво приклучоци колекции мерачи проширувач носила пирсинг 14 G 12 G 10 G 8 G 6 G 4 G 2 G 0 G 00 G US$ 97. Кога ќе го видите вашиот плаќање, Ние ќе ви ја испратиме стоката од 2-3 дена! Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина. Сите слика се вистински направени од страна на самите себе.20 /многу
парчиња / многу
2014 уво носилки трговија на големо мешавина боја големина акрилик тело накит пирсинг завртка одговара уво plug месо тунелот уво мерачи проширувач US$ 25.20 /многу
парчиња / многу
1.20 /многу
парчиња / многу
1.50 /парче
Бисер на Телото Пирсинг Накит трговија на Големо неонски боја јазик прстен веѓа прстен labret усна прстен заробеништво прстен cbr Пол : жени,мажи,љубовникот,унисекс Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : неонски бои се мешаат, како подолу на сликите покажуваат Бисер Боја : нема бисер Големина на : 1.6 mm-10мм црвена акрилна 180pcs акрилик директно уво tapers колекции plug мерачи проширувач трговија на големо тело пирсинг накит US$ 16.20 /многу
парчиња / многу
купи 3 добиете 4 слободни уво коси и plug се протега колекции тело пирсинг накит евтини цена 9 бои за избор US$ 2.20 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот светат во темница бонбони боја силиконска гума хривнија жена wristband рака прстен неонски прозрачна коса бенд US$ 32. RETUREN & РАЗМЕНА ПОЛИТИКА на Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни , Можете да се вратите на објект за нас во.99 /многу
парчиња / многу
2013 топла трговија на големо мешавина на стилови и бои тело накит многу 1000pcs мода пирсинг накит јазик прстени US$ 99.20 /многу
парчиња / многу
1.6 mm-10мм розова акрилик 180pcs акрилик директно уво tapers колекции plug мерачи проширувач трговија на големо тело пирсинг накит US$ 16.00 /многу
парчиња / многу
2014 година нови Двојно се соочуваат мода earring panpiemras став двојно се соочуваат бисер со CZ кубни циркони камен црвени, сини зелени бои US$ 35.20 /многу
парчиња / многу
Скапоцен камен акрилик ставивме на спирала уво tapers микс големина 2mm-8мм уво мерачи plug трговија на големо тело пирсинг накит бесплатен превозот САД$ 18.20 /многу
парчиња / многу
1.20 /многу
парчиња / многу
БИСЕР на големо се многу мешавина боја акрилик тело накит пирсинг лажни уво коси илузија студ обетки скок уво studs проширувач US$ 42.

За производот

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Веѓа Накит
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
JYD2014052503
Бренд Име:
Kathline

Избор на клиент