Tsurinoya 73mm/20g Доведе Метал Jigging Лажица Мамки Море Риболов Убодни Намамат Isca Вештачки Мамки Leurre Peche Pesca Доведе Риба Внесувач
Новак - 40 %

Tsurinoya 73mm/20g Доведе Метал Jigging Лажица Мамки Море Риболов Убодни Намамат Isca Вештачки Мамки Leurre Peche Pesca Доведе

Достапно за нарачка
DEN 440.64
DEN 264.00
Достапност:

Tsurinoya 73mm/20g Доведе Метал Jigging Лажица Мамки Море Риболов Убодни Намамат Isca Вештачки Мамки Leurre Peche Pesca Доведе Риба Фидер Карактеристики :
1. Бренд : Trulinoya(Tsurinoya)
2. Тип : Метал Убодни Лажица Намамат
3. Должина : Околу.7.3 см
4. Тежина : 20g
5. Боја : 7 Бои како сликата шоу
Како што сликите покажуваат, не може да биде мала diffrence.
6.Кука : Без Кука
7.Око : 3 D Очи
Пакетот вклучува :
2 парчиња Метал Убодни Лажица Мами
Нарачките обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена преку Кина пост Воздухот, EMS, DHL, Epacket
Време На Испорака :
Парите ќе бидат вратени во следниве случаи : Испраќаат производи се различни од производи
купувачот нареди.
Секоја парцела ќе бидат проверени пред тие се испраќаат надвор, па шанса на ова е мала.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа откако сте ги примиле производи. Ви благодариме!!
Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ви благодариме! Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети.

За производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
парче
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
TSURINOYA
Број На Модел На:
886A
категорија:
метал jigging лажица
Број На Модел На:
Лажица Доведе Риба Со Две Куки
боја:
7 Бои Како Сликата Шоу
Тежина:
20g
Должината На Телото:
73mm
Материјал:
доведе метал
кука:
без кука
is_customized:
Yes

Избор на клиент