10PCS Керамички Љубов Срцето Knob Салон Шкафот Вратата Sideboard Фиока Кујна се Повлече, се Справува со порцелан, мебел цртан филм knob розова
Новак - 12 %

10PCS Керамички Љубов Срцето Knob Салон Шкафот Вратата Sideboard Фиока Кујна се Повлече, се Справува со порцелан, мебел цртан

Достапно за нарачка
DEN 1008.00
DEN 887.00
Достапност:


10 PCS Керамички Љубов Срцето Knob Салон Шкафот Вратата Sideboard Фиока Кујна се Повлече, се Справува со порцелан, мебел цртан филм konb розова
Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на љубовта срце облик керамички копчиња. Совршен за инсталирање на врата, кабинет, гардероба. Mordern круг Керамички копчиња радикално менување на изгледот и чувството на мебел. Прилично уметнички,издржлива и корисна, лесно може да се инсталира. Материјал : Керамички
Слики :
Пакет Содржина :
10 PCS Завртки 25мм или 22mm
10 PCS Керамички Копчиња
Испорака :
1. Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 36 часа од вашето плаќање се примени.
2. Ве молиме имајте предвид дека продукти купени за време на викендите и банката празници се испратени следните работни дена.
3. Превозот во повеќето земји е потполно бесплатно, обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната.
4. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш.
5. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации :
Pls ни даде 100% позитивни повратни информации откако сте ја добиле на нашите производи, ќе многу го цениме тоа. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми, ние веруваме дека комуникацијата е подобар начин да се реши вашиот проблем и да се направи сте задоволни.
Контакт :
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во најкраток можен рок во 24 часа. И вашето задоволство е наша цел. Ви благодариме за гледање нашите предмети!!!

За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
Бренд Име:
KUNGSPHAN
Број На Модел На:
KSPH-0013
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Керамички
Име на производ:
Срце облик Керамички Копчиња
C. C Големина:
Една Дупка
Примена:
Совршен за фиока , кабинет ,ковчегот ,врата и др.
Големина:
35mm x 39mm x 30mm

Избор на клиент