Преносни Бебе Тоалет Седиште Деца Медиокритет Обука Седиште За Дете Тоалет Седиште Бебе Безбедност Тоалет Мат Дете Пиедестал Пан Помошни
Новак - 35 %

Преносни Бебе Тоалет Седиште Деца Медиокритет Обука Седиште За Дете Тоалет Седиште Бебе Безбедност Тоалет Мат Дете Пиедестал

Достапно за нарачка
DEN 1678.56
DEN 1091.00
Достапност:


Преносни Бебе Тоалет Седиште Деца Медиокритет Обука Седиште За Дете Тоалет Седиште Бебе Безбедност Тоалет Мат Дете Пиедестал Пан Помошни
Големина : 31x28x11cm.
Боја : бела.
Пополнување Материјал : животна Средина-Пријателски PP Материјал.
Функција :
1)Спречување на јавните од урина устата дизајн.
2)супер мека перница.
3)мазна mellow насочат дизајн.
4)Безбедност се справи со дизајн.
5)Монтажни Дизајн.
6) Heightening Тоалетот седиште перница,Дебелина,наменета за бебето.
1. Ние работиме многу напорно за да се обезбеди најдобри застапеност на стил и боја на производот преку нашите фотографии и описи. 2. Како на Купувачот тоа е вашиот одговорност е да се прочита и разбере боја и големина опис, како што е бојата и големината на објектот ќе се купување. Ако не сте сигурни, ве молиме e-mail за појаснување. 3. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 4. Ве молиме изберете вашиот производ внимателно и побара сите прашања пред наддавање. Сакаме прашања, па прашај си! Ако не сте задоволни со нашата служба за производот, Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални продавачот Оценка, Ние ќе го прават истото за вас. ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во Било кое време пред да ја напушти други повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука !

За производот

Тип:
Potties
Возрасна Група:
Бебиња
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Care05
Материјал:
Пластични

Избор на клиент