6Pcs/Set AliExpress Брза Испорака Сребрена Боја Евтини Нога Педикир Алатки Вклучуваат Режа Помине Clippers Нокти Датотека Tweezer
Новак - 25 %

6Pcs/Set AliExpress Брза Испорака Сребрена Боја Евтини Нога Педикир Алатки Вклучуваат Режа Помине Clippers Нокти Датотека Tweezer

Достапно за нарачка
DEN 384.00
DEN 288.00
Достапност:

Карактеристики : Флексибилен, лесен и пренослив, лесно за чување и носат Висок квалитет и компактен дизајн Домот вештачки случај го Прави животот поубав и повеќе пригоден Предмет Тип : Нокти Поставување и Полнење Материјал : Нерѓосувачки Челик

За производот

Тип На Објект:
Постави & Комплет
Количина:
6Pcs
Големина:
12*7cm
Број На Модел На:
MS10031
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент