Бебе девојки Панталони со висок квалитет девојки еластичност слаби leggings дете секојдневен plaid outwear панталони за пролет есен 5-15 години
Новак - 6 %

Бебе девојки Панталони со висок квалитет девојки еластичност слаби leggings дете секојдневен plaid outwear панталони за пролет

Достапно за нарачка
DEN 435.84
DEN 410.00
Достапност:


Бебе девојки Панталони со висок квалитет девојки еластичност слаби leggings дете секојдневен plaid outwear панталони за пролет есен 5-15 години
*ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ
Size5(110) : P мравките должина : 63cm,половината : 50cm,хип : 62cm, Препорачуваме висина : 100-110cm,на возраст од 4-5 години
Size7(120) : P мравките должина : 65cm, половината : 52cm, хип : 64cm, Препорачуваме висина : 110-120cm, возраст 6-7years
Size9(130) : P мравките должина : 70cm, половината : 54cm, хип : 66cm, Препорачуваме висина : 120-130cm,возраст 8-9years
Size11(140) : P мравките должина : 75см, половината : 56cm, хип : 68cm, Препорачуваме висина : 130-140cm, возраст 10-11years
Size13(150) : P мравките должина : 78cm, половината : 58cm, хип : 70cm, Препорачуваме висина : 140-150cm, возраст 12-13years
Size15(160) : P мравките должина : 83cm, половината : 60cm, хип : 72cm, Препорачуваме висина : 150-160cm, возраст 14-15years
ве молиме овозможи 2-3cm грешка
1 инч = 2.54 см
Сите од нашите производи ќе бидат испратени од страна на регистрирани express,поради тоа што побрзо и safty.
Секој од пратката ќе бидат прегледани пред да се испрати.Ако тоа е квалитетот прашање,ние прифаќаме врати, но ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека треба да се обрне на превозот надомест.ви благодарам многу!
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Превозот :
Јас ќе ја испрати својата точка во 7 дена по вашата исплата
Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела,
како за вашата Држава Customhouse.
Велика Британија | Сад | Австралија | Канада |(За 15-35 Дена)
Германија | Австрија | Швајцарија |(За 15-35 Дена)
Франција | Италија | (За 25-60 Дена)
Други | (За 30-90 Дена)
Ако изберете следниве превозот методи,превозот цената ќе се наплаќа.
EMS,превозот датум : 5 до 13 дена
DHL,превозот датум : 2 до 8 дена
FEDEX,превозот датум : 2 до 8 дена
ТНТ,превозот датум : 2 до 8 дена
Политика на враќање :
Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена.
Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.И секој пат,
можеби иста боја Бр. ќе имаат малку боја differentia.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да ни остават позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата.
Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Напомена :
Ако постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.

За производот

Дете НИ Големина:
5, 7, 9, 11, 13, 15
Одделот За Името:
Деца
Декорација:
Шема,Ниту Еден
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Стил:
Молив Панталони
Шаблон Тип:
Plaid
Пол:
Девојки
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Памук,Микрофибер
Тип На Објект:
Целосна Должина
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Број На Модел На:
L-008
Одделот За Името:
Деца
Декорација:
Шема
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Стил:
Молив Панталони
Половината Тип:
Средината
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
Микрофибер,Памук
Тип На Објект:
Legging
Пол:
Девојки
Сезоната:
Пролет, Есен

Избор на клиент