Ретро гроздобер шарени чаша ѕид светилка Американски тифани дома деко Папагал алуминиумски ѕиден sconce светлина тела E14 сијалица
Новак - 10 %

Ретро гроздобер шарени чаша ѕид светилка Американски тифани дома деко Папагал алуминиумски ѕиден sconce светлина тела E14 сијалица

Достапно за нарачка
DEN 6000.00
DEN 5400.00
Достапност:


Спецификации
Материјал : Ментална+Стакло
Извор на светлина : E14 ПРЕДВОДЕНА крушка светилка (не се вклучени)
Votage : 110-240 V AC
Вати : 5 вати
Големина на : 400*260*155 мм
Одговараат за спалната соба, трпезарија, дневна соба, ресторан, хотел, ходникот и така натаму.
За Пакет
Светилка е спакуван во пена.Да празнина голем волумен на пакети и намалување на damagement,светилка обично е пратен како додатоци. Вие треба да го инсталирате откако ќе се добие.
За Превозот
Тоа обично трае 3 до 7 дена пред да можете да ги пратите на линија, откако ќе бидат испратени.Ако сè уште не се светилка кога времето за испорака е крај или повеќе, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ја ќе светилка или ви даде надоместок.
За Оштетените
Ако светилка е оштетен кога ќе го добиете светилка,ве молиме контактирајте со нас и не се отвори спорот. Ние ќе го продолжи времето за испорака и испрати вас, додатоци, така што може да го замени тоа.
За Сопствени
Тоа е клиентот е должност да го исчистите обичај, и плаќаат за даноци.Со цел да се намали даночното,ние може да ви испрати светилка со неколку кутии.Покрај тоа,ние може да напише малку вредност на страната, ако ви треба.

За производот

Абажур Боја:
Црно Тело, Гроздобер Тело
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Гаранција:
2 години
Број На Модел На:
G498W
Техника:
Насликани
Осветлување Област:
1-3square метри
Извор На Енергија:
AC
Боја На Каросеријата:
Мулти,Црвена,Жолта
Тело Материјал:
Стакло
Карактеристики:
гроздобер ѕид светилка
Примена:
Кревет Во Соба
Извор На Светлина:
LED Светилки
Сенка Тип:
Обоено стакло
Материјал:
Стакло Камен
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Бренд Име:
LUOFULANG
Напон:
90-260V
Број на извори на светлина:
2
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Сенка Ветер:
Up
сертификација:
CCC
Употреба:
Индустриски

Избор на клиент