Бесплатен Превозот 1 Сет Цвет Раководител AB-619PCFLG Притисни Тип Круната за да се Види Поправка
Новак - 5 %

Бесплатен Превозот 1 Сет Цвет Раководител AB-619PCFLG Притисни Тип Круната за да се Види Поправка

Достапно за нарачка
DEN 1435.20
DEN 1364.00
Достапност:


Цвет Раководител Притисни Тип Види Круна
Сребрена/Златна Боја
12 Различни Големини, 2 парчиња за секој големина
24pcs во вкупниот
Големина Информации : (D×T ×ЕД ×TL)
4.00×2.22×5.00×1.60 4.00×2.53×6.00×1.20 4.00×2.03×4.40×1.30 4.00×2.20×4.40×1.20
3.50×2.02×4.00×0.90 4.00×2.22×4.45×1.50 4.00×2.03×4.50×1.60 4.00×2.53×4.90×1.40
4.00×2.53×4.60×1.40 4.00×2.52×5.50×1.10 4.00×2.53×5.60×1.50 3.5 0×2.03×3.30×1.40
Плаќање
Ако имате било какви проблеми во плаќањето, ве молиме контактирајте со нас!
Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не може да се најде во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена.
2. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена.
3. Ако не сте добиле вашиот парцела во рок од 30 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро.
4. Купувачите треба да биде одговорен за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности.
Гаранција & Return
1. Сите производи се проверува и спакувани во добра состојба пред dispatchment.
2. Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат негативни повратни информации. ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
Услуга На Клиентите
1. Ние гарантираме дека сите нашите предмети се ", како што е наведено" во нивните описи. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши.
2. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, прво, најчесто може да се одговори во рок од 12 деловни часа.

За производот

боја:
Злато, Сребро.
Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Материјал:
Челик
Бренд Име:
CHAINDA
Функција:
Види Круни
Објектот Висина:
0inch
Тип:
Алатки
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Број На Модел На:
КУПАТИЛА.СИТЕ-80
Објектот Ширина:
0inch

Избор на клиент