симулација кои клечат волкот 20x13x23cm играчка модел полиетилен&furs волкот модел дома декорација реквизити ,модел подарок d107
Новак - 47 %

симулација кои клечат волкот 20x13x23cm играчка модел полиетилен&furs волкот модел дома декорација реквизити ,модел подарок d107

Достапно за нарачка
DEN 2016.00
DEN 1068.00
Достапност:

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.
објектот е квалитетот на стоките, ние се заколнам мора да ви се допаѓа кога ќе ги добијат , ако не ги задоволи објект,може да бара наплата или враќање на играчка за нас.
Вовед :
внатрешната структура : plastical модел
надворешната структура : furs
големина : 20x13x23cm
ако ви се допаѓа други играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Модел
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Пополнување:
Квалитетот Струготини
Животни:
волкот
Број На Модел На:
t7821
Тип:
Модел
Материјал:
полиетилен&furs
Форма:
Животните
Тема:
Играчка

Избор на клиент