Хороскопски коњи моделирање силиконски калап сапун фондан Торта декорација мувла Висок квалитет на рачно изработени сапун мувла БР.:SO416
Новак - 20 %

Хороскопски коњи моделирање силиконски калап сапун фондан Торта декорација мувла Висок квалитет на рачно изработени сапун мувла

Достапно за нарачка
DEN 340.32
DEN 272.00
Достапност:

99 /парче
малата сирена моделирање силиконски калап сапун фондан Торта декорација мувла трговија на големо рачно изработени сапун мувла БР.99 /парче
Тигар моделирање силиконски калап сапун фондан Торта декорација мувла трговија на големо рачно изработени сапун мувла БР. Ако најдете големината на производите не ви одговара. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.
- ние посветеност на услугите и предност - 1 > ние снабдување производ 100% може преку еу тестирање институции инспекција; 2 > ние ја имаме можноста да се одговори на сите прашања во рок од 24 часа, вклучувајќи ги и националните правни празници; 3 > врз Основа на силна снабдување капацитет и добар квалитет на производите ,се посвети на себе си да се Обезбеди еден-стоп Набавка на услуги; 4 > стоката во транзит штета нас 100% презема одговорност ; 5 > Ние прифати ОЕМ сопствени-направи услуга, било кој стил ви треба, ве молиме Во било кое време да напише писмо или E-mail;
Дизајн на продаде како топла cakes Europe и сад
Деталите за совршено олицетворение
Големина на Сапун : 8* 5.99 /парче
Момчето ангел моделирање силиконски калап сапун фондан Торта декорација мувла трговија на големо рачно изработени сапун мувла БР. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса. Реконструкцијата се општо земено не се издадени. Политика за наплата на Сите продажни се конечни. Сериозни Купувачи само - ве молам не понуда или кликнете "Купи Сега", освен ако не се наменети за завршување на тоа.99 /парче
силиконски калап сапун фондан Торта декорација мувла трговија на големо рачно изработени сапун мувла БР. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.99 /парче
chrysanthemum моделирање силиконски калап сапун фондан Торта декорација мувла трговија на големо рачно изработени сапун мувла БР. Ако ви треба многу на овој производ, брзо да контактирате со нас, ние може да се обезбеди за да ви даде најдобра цена, најдобар квалитет и најевтин трошоците за превозот.99 /парче
Нилски коњ, мајка и син моделирање силиконски калап сапун фондан Торта декорација мувла трговија на големо рачно изработени сапун мувла БР. Карактеристики :
* 100% Сосема Нов и висок квалитет
* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски
* Микробранова печка и замрзнувач безбедно
* Обновливи, не-стап; Лесна употреба и чистење
* Погоден за сапун мувла торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла
* Усогласеност со FDA/SGS
* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере.можете директно да един - такт нас .Вообичаено е дозволиво разлики во големината се approxi - mately 0. Повратни информации, Ние искрено се надеваме дека може да ни даде добра оценка.5*3 cm
Сапун Тежина : Околу.99 /парче
.
Роуз жена моделирање силиконски калап сапун фондан Торта декорација мувла трговија на големо рачно изработени сапун мувла БР. Ако имате било каков проблем,можете да разговарате со нас или Онлајн порака ,ние ќе ги реши проблемите додека не сте задоволни со нашите производи и услуги.70g Големина и тежина може да имаш мала грешка, за повикување само. > Големината или да Одговара на Прашања големини се илустрирани со конкретни мерења Во детални спецификации . Превозот и Предавање на Сите предмети, може да се испраќаат преку ЕМС или DHL ви се допаѓа во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.5 инчи во мерењето . 30-ден Гаранција со Девизниот за неисправни, функционираат, неточни или на делови-водат за исчезнати предмети.

За производот

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ОД FDA,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
NO.

Избор на клиент