4 Пара (8pcs) /Многу Смола Велосипед Велосипед Диск Кочница Влошки за Magura М5 M7 MT5 MT7 SH901 MTB Планински Велосипед Кочница Делови
Новак - 40 %

4 Пара (8pcs) /Многу Смола Велосипед Велосипед Диск Кочница Влошки за Magura М5 M7 MT5 MT7 SH901 MTB Планински Велосипед Кочница

Достапно за нарачка
DEN 775.20
DEN 465.00
Достапност:


4 Пара (8 Парчиња)/Многу Смола Велосипед Велосипед Диск Кочница Влошки за Magura М5 M7 MT5 MT7 SH901 MTB Планински Велосипед Диск Кочница Делови
Ние прифаќаме Alipay тука.Сите големи кредитни картички се accetped преку secure процесор ЗАЧУВАМ.
1.Ние обезбедуваме Бесплатен превозот од Ali Express Стандард Превозот под најчестите состојба. Но, тоа трае околу 15-40 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш ќе биде одложен до 41-60 работни дена поради царинските или други проблеми, како што се локални временски проблем, па таа треба вашата доволно трпение да чекаат за пратката. И кога ќе изберете пратката начин, тогаш ние мислам дека ќе се согласите да ги прифатите ова задоцнување ако се случува.
2.Ние Брод вашиот пакет DDU, "давачки и даноци не се платени" . Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење, ако се случува.
1.Ние поддршка враќање и промена на објектот политика, но ќе треба да плаќаат полна цена за две начин превезува (го вклучува превозот, даноци и царински трошоци и сл.) и одржување на објектот во добра состојба, во спротивно ние ќе го задржи правото да го одбие наплата и враќање. Сите политика на враќање мора да се применува во рок од 7 дена (време точка започне од добивање на објектот).
Подолу проблеми не се применуваат за да се вратите и политика за наплата :
(1) Боја, големина разлика проблеми само како што ние ги спомнавме;
(2) Производ со некои штета поради неправилна работа;
(3) се Мијат, се користи и носење на производи;
Било каков проблем пред да нарачате, ве молиме да бидат слободни да контакт. Но, на прв,ве молиме да ја искористам за момент да ги прочитате сите информации дадени овде.Ако не е, можете да контактирате со нас од страна на трговија со датотеки, или е-маил, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа.
Ние зависи од клиентите задоволство да се успее. Затоа позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД се исклучително важни за нас. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да го напуштите вашиот позитивен фидбек. Ви благодариме!

За производот

Употреба:
патот велосипеди,планински велосипеди
Систем За Сопирање:
Хидраулични Диск Сопирачки (Хидраулична Сопирачка Рампа)
Бренд Име:
SOOCENT
Компоненти:
Влошки
Број На Модел На:
SZ2001BLx4
Големина:
19x29.5mm
Материјал:
Полу - Метален
Материјал:
Смола

Избор на клиент