околу 30cm зумира елени кадифен играчки кукла подарок w1174
Новак - 47 %

околу 30cm зумира елени кадифен играчки кукла подарок w1174

Достапно за нарачка
DEN 816.00
DEN 432.00
Достапност:


објектот е околу 30 cm кадифен играчки ,едно парче
ако ви се допаѓа други големини, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате други со себе си од продавница :
ние брод предмети на светот
ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи .
17400046203

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Животни:
Елен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
5664
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Избор на клиент