10PCS 3,5 мм Женски Аудио Приклучок 8 Pin НАТОПИ Џек за Слушалки Штекер PJ-307A

10PCS 3,5 мм Женски Аудио Приклучок 8 Pin НАТОПИ Џек за Слушалки Штекер PJ-307A

Достапно за нарачка
DEN 167.04
Достапност:


За Плаќање : Ние acceppt : Visa,Mastercard,Зачувам |Потврди Адреса со име и презиме| Ние брод на Aliexpress адреса на САМО.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. За Превозот : Ние брод во рок од 3 дена по уплатата. Ние брод во светот со Кина пост,Хонгконг Пост,EMS,DHL,UPS-от,Fed EX,E-Пакет и така натаму. Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга,но ако пратката е да не пристигнат во рамките на очекуваното време,ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе им помогне да ги пратите тоа и да ви даде задоволни одговор. За Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди на преглед. Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации,ви благодариме! Додадете нас : Ако ви се допаѓа нашата продавница,може да се задржи во умот нашата онлајн продавница :
За да најдете ни лесно следниот пат, Можете да
Со Почит + имајте пријатен шопинг искуство! Ние сме во потрага напред кон обезбедување на вас со најдобрите купување искуство во нашата продавница на Ali Express!

За производот

Бренд Име:
HPJF
Број На Модел На:
PJ-307A

Избор на клиент