WT-N678 Суровини abalone школка pendant ѓердан за промет на големо ,убава rosary rosary pyrite монистра синџир ѓердан ѓердан ѓердан

WT-N678 Суровини abalone школка pendant ѓердан за промет на големо ,убава rosary rosary pyrite монистра синџир ѓердан ѓердан

Достапно за нарачка
DEN 3552.00
Достапност:


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-N678 Суровини abalone школка pendant ѓердан за промет на големо ,убава rosary rosary pyrite монистра синџир ѓердан ѓердан ѓердан за изработка на накит
Бренд :
WKT
Материјал :
природни abalone школка
ГОЛЕМИНА на :
22.5 инчен rosary pyrite монистра синџир
Боја :
камен боја е природна боја
Синџир должина :
22.5 инчен rosary pyrite монистра синџир
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

За производот

Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Главниот Камен Боја:
Повеќе
Должина:
18 inch
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Месечината
Бренд Име:
WKT
Материјал:
Школка
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
WT-N678
Пол:
Жените
Pendant Големина:
фотографијата е прикажано
Метали Тип:
Злато Позлатен
Функција:
Никој
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина

Избор на клиент