Нови Пристигнувања во текот на Година Висок Квалитет на Жените colgantes де plata 925 en Приврзоци Ѓердан Гроздобер Дизајн сребро Colar XLY006H20
Новак - 15 %

Нови Пристигнувања во текот на Година Висок Квалитет на Жените colgantes де plata 925 en Приврзоци Ѓердан Гроздобер Дизајн

Достапно за нарачка
DEN 1476.48
DEN 1255.00
Достапност:


Точка БР : XLY006
Материјал : Вистински 925 Sterling Silver
Evironmental Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни
Ѓердан Големина : 45СМ Pendant големина : 22.2 мм*2.3 mm
Тип : Мода Ѓердан
Печат : S925
Пакет : Подарок Торба
Подарок : Висок степен на сомот подарок торба или полирање платно
CUSTOMER REVIEWS & ПОКАЖУВА
1.Секоја цел не minmium бесплатен превозот од Кина Пост како стандардно.
2. бесплатни e Packet 5-20 дена ја испорача(износ над $100)
3.бесплатни Шведска пост или Холандија пост 10-40 дена ја испорача(износ над $100)
4.бесплатни Кина пост 20-60 дена избави.
5.Голема цел контактирајте со нас да уживате во слободен брза испорака се допаѓа;
6.За да се избегне обичај проблем ние ќе се прогласи како Подарок со ниска вредност.
1. Ве молиме не го носат кога перење, туширање, капење, спиење, и потење.
2. Го стави во торба или кутија кога не се носи.
3. Да се чува далеку од било течност, хемикалии и козметика.
4. Носат внимателно, тоа може да се скршени или изгуби камен кога ќе падне на земјата.
5. Тоа може да се гребење или лабава камен при триење со други накит.
6. Мали парчиња, треба да се чуваат подалеку од деца.
1. Сите производи во нашата продавница 100% загарантирано со висок квалитет.
2. Ако лажни,ние ќе наплата тебе и нема да се бара предмети назад.
3. Погрешно предмети, исчезнати предмети, ве молиме да обезбеди јасни слики контактирајте со нас во рок од 3 дена ,ние ќе го замени или да организира наплата за вас.
4. Промена на дизајн или да се врати ставки затоа што на купувачот причина, ве молиме бидете сигурни да се поврзеш со нас во рок од 7 дена, Купувачот треба плати се врати превозот трошок и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
5. Квалитетот проблем, ве молиме бидете сигурни да се поврзеш со нас во рок од 7 дена и да се обезбеди јасни фотографии. Да надмине 7 дена или одбие да обезбеди фотографии, ние не ќе ја преземе одговорноста.
6. Пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас однапред, ние ќе се направат напори да се реши проблемот. Ви благодарам многу за вашата соработка!

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
22.2 мм*2.3 mm
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
XLY006
Стил:
Тренди
Бренд Име:
GW
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
925 Sterling silver
Употреба:
Посебни DIY Шарм Мушка Подарок за Мајка, Сопруга, Деца Семеен Пријател
Пакет:
1 компјутер/пластична кеса
Материјал:
925 Sterling silver
објектот стил:
долго 45СМ Colar
Објектот Статус:
FTY Гаранција за Квалитет,FashionDesign,Исклучителен Подарок
испорака:
Бесплатен Превозот преку Кина, Воздухот Mail
Земја на потекло:
Кина,Yiwu
Применливи повод:
Божиќ, на Вљубените, Роденден, Свадба Годишнината ден подарок
Применливи Толпата:
Жени, Љубовници, Деца, Сестра, Сопруга, Момче Пријател

Избор на клиент