Полнети животни кадифен 55cm симпатична зелена жирафа играчка кукла високо квалитетни подарок присутни w1054
Новак - 47 %

Полнети животни кадифен 55cm симпатична зелена жирафа играчка кукла високо квалитетни подарок присутни w1054

Достапно за нарачка
DEN 2399.52
DEN 1272.00
Достапност:


објектот е за 55cm кадифен играчки , едно парче
имаме четири големини : 25cm,35cm,45см,и 55cm
ако ви се допаѓа други големини, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате други со себе од продавница.
ние брод предмети на светот
ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи .
36154190405

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
5664
Животни:
Жирафа
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Избор на клиент