Yanko Chaofanmei белење на ден + ноќен крем за лице за нега на кожата 2бр/set

Yanko Chaofanmei белење на ден + ноќен крем за лице за нега на кожата 2бр/set

Достапно за нарачка
DEN 954.24
Достапност:

ако имате било какви прашања
пред да го одржи редот за производот ве молиме контактирајте со нас ,кога ние испрати стоката ние нема да бидеме одговорни
за овие прашања.ако сакате да се меша купување за да добиете повеќе евтини превозот
трошоците ве молиме контактирајте со нас.Големина
2.
*Ние обично брод купувачи објект како ПОДАРОК во помала вредност, со цел да се избегне купувачи данок.
Chaofanmei ДЕН КРИМ
овој производ содржи природни bearberry и хормон извлечена од многу стада да се координираат антимикробна, antiphlogistic enzyineand витамини за подготовка на двојно белење фактор да го распушти и да ги елиминираат црни дамки, пеги, сите видови на дамки и акни предизвикани од инфекција од бактерии, и, тоа може да биде immerge во длабока subcutive мозолчиња и issolve меланин да стануваат побели и побели
Chaofanmei НОЌЕН КРЕМ
овој производ содржи висок unitprotein и yoyuimn кои екстракти од растенија за да coordinatnate Vitamin A,C,E, крем, активни regenerator да се обезбеди длабоко активни фибрин да се направи клеточната мембрана се пренесува и excretethe меланин побрзо, тоа е врвен производ за елиминирање на црни дамки, пеги и сите видови на дамки за да побели кожата, и ,овој производ содржи antipl-ogistic и антимикробна да sootheirritation на алергиски кожни и да ги елиминираат отекување и чешање за добивање на кожата
Плаќање
*Може да се направи исплата by Master Card, Виза или Телеграфска Трансфер,Зачувам секогаш е заштита на вашите пари,
тоа е лесно, брзо и безбедно.
*Клиентот на задоволително ниво е многу важен за нас.
*ние ќе испрати стоката во рок од 3 работни дена откако ќе се плати цел.
Враќање
*Сите стоки ние испрати да ви се 100% оригинални пакет и undamage.Ве молиме прочитајте ги производ детали
Ако не,ние ќе брод на стоките според нашите производи на залиха. Ако сакате нас да испрати
тоа на друг примачот име и адреса, pls остави порака во нашата трансакцијата.
Купувачот известување
Ви благодариме за поставување на првиот ред со нас.
Повратни информации
*Откако ќе го прими и потврди вашата нарачка, ве молиме одете на Aliexpress да го заврши цел, и ние навистина ќе го ценат, ако може да остави
ни позитивни повратни информации за Aliexpress. Сепак, данок е deterdmined купувачот
обичај не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да се преземат тоа
*Ако се должи на купувачот причина, вклучувајќи ги и "одбие да го потпише за пакет" или "одбиваат да платат данок" или "купувачот земја пост причина"
и така натаму, купувачот мора да ги преземе сите изгуби.
*Плаќање, мора да биде потврдена од страна на Зачувам 24 часа подоцна, тогаш можеме да испратите нарачката во рок од 3 работни дена. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме не се двоумела
да не контактирате во прв пат.Количина
3.
Ве молиме потврдете го следново пред својата цел :
1.
Превозот
*Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно пред купувањето, ние ќе брод да се потврди Alibaba адреса.
Медицински стоката е посебно стока некои стерилни производ ние не го прифати враќа значи, со цел да се избегнат било какви непријатности за сите нас
пред да го одржи редот ве молиме внимателно прочитајте производи' intrudction и неговата количина во секоја кутија. Повеќето пати тоа е едноставно недоразбирање дека ние ќе бидеме среќни да се поправи. Western Union и Пари Грам не се дозволени. Ние сме задолжени за одговорноста задржи стоката лево кина непречено, еднаш на
стоката ја напушти Кина тогаш купувачот ќе биде задолжен за сите на одговорност.

За производот

Тип На Објект:
Сет
Пол:
Женски
Количина:
ден+ноќен крем
Употреба:
Лице
Состојка:
билка
НЕТО-WT.:
15ml+15ml
Број На Модел На:
CM228+CM338
Тип:
Здравствена заштита и убавина

Избор на клиент