AC напон 220V Замена Електрични Видов Дел 4 Заби Вратило Роторот за Bosch GST85PB

AC напон 220V Замена Електрични Видов Дел 4 Заби Вратило Роторот за Bosch GST85PB

Достапно за нарачка
DEN 1015.68
Достапност:

Име на производ Електричен Мотор Роторот Одговара за Бош GST85 PB Работен Напон AC напон 220 V Заби Количина 4 Вози во Бунари со Дијаметар 9mm/0.35" Вози Вратило Навој Дијаметар 7mm/0.28" комутаторот за префрлување Дијаметар 23mm/0.9" Роторот Основни Димензии 35 x 42mm/1.4" x 1.65"(D*L) Вентилаторот за Ладење Дијаметар од 53mm/2.1" Не-вози Крајот Дијаметар 7mm/0.28" Вкупна Должина 153mm/6.02" Материјал Челик, Бакар, Пластика

За производот

Примена:
како опис
Фреквенција:
како опис
DIY Материјали:
Електрични
Max. Дијаметар На Дупчење:
како опис
is_customized:
Yes
Номинална Напон:
како опис
Номинална Влезна Моќност:
како опис
Број На Модел На:
за Bosch GST100PB
Не-Оптоварување Брзина:
како опис
Тежина:
as description
Номинална Вртежен Момент:
како опис
Вежба Тип:
како опис

Избор на клиент