Природни Круг Фацетирани Црвено&Зелена Agates Монистра За Накит Одлуки 10-14mm 15inches DIY Накит FreeShipping трговија на Големо Гем-внатре
Новак - 22 %

Природни Круг Фацетирани Црвено&Зелена Agates Монистра За Накит Одлуки 10-14mm 15inches DIY Накит FreeShipping трговија на Големо

Достапно за нарачка
DEN 439.68
DEN 343.00
Достапност:

Природни Круг Фацетирани Црвено&Зелена Ахат Монистра За Накит Одлуки 10-14mm 15inches DIY Накит Free Shipping трговија на Големо Гем-внатре
П : Која големина монистра најдобро одговара за мојот дизајн?
А :
П : Колку Монистра во едно влакно?
А :

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Број На Модел На:
G8173-G8175
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
70-115g
Надворешниот Дијаметар:
10-14mm

Избор на клиент