400Pcs3*15+3cm cm Промоција Цена Транспарентен Виолончело Торба Јасно Resealable Виолончело Пластични Плик Мал Подарок Перница
Новак - 10 %

400Pcs3*15+3cm cm Промоција Цена Транспарентен Виолончело Торба Јасно Resealable Виолончело Пластични Плик Мал Подарок Перница

Достапно за нарачка
DEN 475.20
DEN 428.00
Достапност:


Добредојдовте на нашиот магазин
ПАТИ-ВО ТЕКОТ РАЗМАВТА ПЕЧАТ ПОДАРОК ТОРБА КРИСТАЛНО ЈАСНА RESEALABLE БОНБОНИ COOKIE ПОЛИ (OPP) /ВИОЛОНЧЕЛО/CELLOPHANE КЕСИ
1. Количина : 200 Парчиња (Грешка опсег : 3 Парчиња)
2.ДЕБЕЛИ : 1 Мили 25 Micron
3.Димензии : 3.94 "x 6.3" + размавта / 10 х 16 cm+размавта ((±0.01" големина толеранција))
Се Одлични За Архивирање,Или За Безбедно,Уредно Пакување. Кристално Јасна Размавта Печат Торба Resealable Поли ( OPP ) Кеси Ќе Безбедно зачувување на Објекти,
Овие Имаат Само Адхезивна Лента На Наушник На Торба.
Излупете Исклучите Лента,И се Свитка Врвот во Текот на Телото на Кеса за Да го Запечати Содржината.
*USPS одобрен за мејлинг
*ФДУ/USDA одобрен за контакт со храна.
Здраво Пријател,Кликни Тука За Да Се Провери Големината Листа
За Сите Јасно Само Лепило Печат Пластични Кеси Во Нашата Продавница.
Сликите Се Само За Да Го Покаже Поли Кеси Стил.
Големина Е Наведен На Објектот Опис И Цртичка.
Општо земено, Ние Испрати Пакет како " ПОДАРОК "
И пишување Ниска декларираната вредност $ 2 / $ 5 .
За да се избегне на Царинските давачки и даноци .
ПРЕВОЗОТ 1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Наплата Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Поддршка на нас :
Повратни информации

За производот

боја:
3x15cm
Број на Компјутери:
400pcs
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Транспарентен Виолончело Торба
Материјал:
Пластични
Тип:
Настан & Партија Материјали
Функција:
Влага Доказ
Запечатување & Рачка:
Само Лепило Печат
Топ Стил:
Размавта Само Селотејп
боја:
Транспарентна
Дебелина:
1 Мили 25 Micron
Индустриска Употреба:
Продавница канап,Монети,Куки,Торта, Бонбони, Ореви & Овошје, Хардвер

Избор на клиент