неонски боја бојата нерѓосувачки челик horseshow криви barbell cbr со топката 40pcs тело пирсинг накит микс многу 8 бои
Новак - 15 %

неонски боја бојата нерѓосувачки челик horseshow криви barbell cbr со топката 40pcs тело пирсинг накит микс многу 8 бои

Достапно за нарачка
DEN 431.52
DEN 367.00
Достапност:

20 /многу
парчиња / многу
1.20 /многу
парчиња / многу
купи 3 добиете 4 слободни уво коси и plug се протега колекции тело пирсинг накит евтини цена 9 бои за избор US$ 2.20 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот светат во темница бонбони боја силиконска гума хривнија жена wristband рака прстен неонски прозрачна коса бенд US$ 32.99 /многу
парчиња / многу
2014 нова жешка Еден Пар светне Led Трепка Нерѓосувачки Челик Обетки Studs Танц Партија Додатоци Божиќ Нова Година Мажи Жени Продажба US$ 15.20 /многу
парчиња / многу
1.6 mm-10мм розова акрилик 180pcs акрилик директно уво tapers колекции plug мерачи проширувач трговија на големо тело пирсинг накит US$ 16.80 /многу
парчиња / многу
DHL бесплатен превозот 300bags 2014 топла DIY хривнија комплет Гума loom Бенд Refills Loom Бендови 600 300 200pcs/торба 12 S-клипови кука US$ 155.20 /многу
парчиња / многу
1.99 /пакет
БИСЕР на диско топка shamballa папокот прстени мода папокот бар микс 10 бои трговија на големо тело пирсинг накит бесплатен превозот САД$ 21.6 mm-10мм неонски зелена акрилик 180pcs акрилик директно уво tapers колекции plug мерачи проширувач трговија на големо тело пирсинг накит US$ 16.50 /парче
Бисер на Телото Пирсинг Накит трговија на Големо неонски боја јазик прстен веѓа прстен labret усна прстен заробеништво прстен cbr Пол : жени,мажи,љубовникот,унисекс Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : неонски бои се мешаат, како подолу на сликите покажуваат Бисер Боја : нема бисер Големина на : 1. Сите слика се вистински направени од страна на самите себе. Ако голема количина, ве молиме контактирајте со нас со trademanager или е-маил, ние ќе ви даде повеќе конкурентна цена! ПРАТКАТА Што би можело да се прифати DHL,UPS-от,EMS,ТНТ,FEDEX,Нормално ние ги испратите на Кина пост mail како и начинот на нашиот бесплатен превозот,тоа ќе потрае 15-28 дена да пристигнат,за бразил,руски тоа ќе потрае еден месец или подолго , се надевам дека ќе можат да го разберат. Кога ќе го видите вашиот плаќање, Ние ќе ви ја испратиме стоката од 2-3 дена! Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.20 /многу
парчиња / многу
БИСЕР на големо се многу мешавина боја акрилик тело накит пирсинг лажни уво коси илузија студ обетки скок уво studs проширувач US$ 42.20 /многу
парчиња / многу
1.20 /многу
парчиња / многу
1. Ние сме веледрогерија, на сите различни модни накит, со добра цена и квалитет, вклучително и криви веѓа прстен, носот studs и прстени,јазикот прстени,уво gagues/приклучоци/tapers,брадавица прстени,различни видови на обетки,белегзии,рачни часовници,итн. Ние ќе се одговорни за Кина царинската проблем и купувачот треба да биде одговорен за дестинација царинската проблем .99 /многу
парчиња / многу
бесплатен превозот тело пирсинг накит 900 компјутери уво приклучоци колекции мерачи проширувач носила пирсинг 14 G 12 G 10 G 8 G 6 G 4 G 2 G 0 G 00 G US$ 97.20 /многу
парчиња / многу
1.00 /многу
парчиња / многу
Скапоцен камен 2014 топла трговија на големо многу микс 8 боја 7 големина акрилик тело накит пирсинг срцето акрилик уво plug месо тунелот мерачи US$ 29.6 mm-10мм портокал акрилик 180pcs акрилик директно уво tapers колекции plug мерачи проширувач трговија на големо тело пирсинг накит US$ 16.6 mm-10мм црвена акрилна 180pcs акрилик директно уво tapers колекции plug мерачи проширувач трговија на големо тело пирсинг накит US$ 16. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T, Western union,Money gram и др.99 /многу
парчиња / многу
2013 топла трговија на големо мешавина на стилови и бои тело накит многу 1000pcs мода пирсинг накит јазик прстени US$ 99.

За производот

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Веѓа Накит
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
JYD2014052504
Бренд Име:
Kathline

Избор на клиент