JUKI SMT МЛАЗНИЦАТА E3504 - 721 - 0A0 104 СОБРАНИЕТО d 4.0/ d 3.2
Новак - 8 %

JUKI SMT МЛАЗНИЦАТА E3504 - 721 - 0A0 104 СОБРАНИЕТО d 4.0/ d 3.2

Достапно за нарачка
DEN 960.00
DEN 883.00
Достапност:


JUKI SMT МЛАЗНИЦАТА E3504 - 721 - 0 A0 104 СОБРАНИЕТО d 4.0/ d 3.2
За Испорака : Ќе направите повторно тестирање за делови строго пред превозот. Ќе брод во 1-3 работни дена по плаќаат на Aliexpress.Како да се превозот време,тоа обично трае 3-7 workding дена од DHL/ПРЕГЛЕДИ и така натаму. Ако испратите EMS, времето за испорака ќе трае 15-25 дена. Ве молиме да ја потврдите вашата адреса за е точно и е достапен на Aliexpress пред да купите. Сите не-примени предмети предизвикани од невалидна адреса регистриран на Aliexpress сакајте се нашата целосна наплата или замена политика. Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Наплата и Враќање : Врати се бара поради производ е скршен во посебни услови и виша сила, ќе биде прифатена во рок од 7 дена по добивањето на пратката. Тоа мора да биде информиран пред стоката да се врати. Ние го задржуваме правото да го одбие секое барање што го извести продавачот подолго од 7 дена. (Забелешка : се врати производот мора да се врати во оригинално пакување и мора да биде во добра состојба). Сите врати ставки треба да бидат известени откако ќе се вратите, Враќање и реинтеграција на испорака ќе оди на по вратени предмети примени од страна на продавачот. Превозот и ракувањето со такси не се враќа. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад. И, исто така, мора да се плати за втората испорака на трошоците. Повратни информации Политика : Feedback е многу важно за нас! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Кога ќе го примите објект и се задоволни со тоа, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. и вие исто така ќе добие 5 Бодови повратните информации. Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации, без каква било комуникација со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Gaiet Електроника

За производот

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
E3504 - 721 - 0A0
Бренд Име:
Gaiet

Избор на клиент