Алуминиум Волан Промена Гребло Shifter кроена стил За Хонда Spirior(2009-2013) и Акура(2009-2012) Savaini Нови 2 парчиња

Алуминиум Волан Промена Гребло Shifter кроена стил За Хонда Spirior(2009-2013) и Акура(2009-2012) Savaini Нови 2 парчиња

Достапно за нарачка
DEN 1511.52
Достапност:


Бренд Нови 2бр Висок Квалитет на Алуминиум Волан Промена Гребло Shifter Продолжување За Хонда Spirior(2009-2013), Акура (2009-2012) автомобили Карактеристики :
1.Состојба : 100% сосема нов.
2. Материјал : Висок квалитет на Алуминиум . 3. Боја на располагање : црна , сива , Сребрена , Црвена 4.Компатибилен Возила : За Хонда Spirior(2009-2013) и Акура (2009-2012) 5.Компактен, лесен и лесно да се користи.
6. Лесен и Брз за инсталација . 7. Answer : ___________________________ Note : Само може да се користи за воланот DSG + / - функција возило
Пакет Содржина : 2 * Промена Гребло Shifter Проширување(Лево+Десно)
100% сосема нов, ист како на сликите подолу, висок квалитет на производите,
сите се во парк и е подготвен за испорака!
Ако не можете да потврдите дека компатибилност,ве молиме приложете некои слика на вашиот управувачот,
ние ќе ви помогне да double-check it,ви благодарам многу за вашата помош!

За производот

Автомобил Производител:
Хонда
Име На Модел:
BP0037D
Бренд Име:
Savanini
Материјал:
Алуминиум легура
боја:
Црвена, Сребрена, Сива, Црна
Тип:
shift paddles
Автомобил Направи:
Хонда
Посебна Карактеристика:
Брзина до смена
Пакет:
боја кутија

Избор на клиент