50pieces 20mm бронза и сребро различни стилови база за стакло свет DIY накит додатоци
Новак - 9 %

50pieces 20mm бронза и сребро различни стилови база за стакло свет DIY накит додатоци

Достапно за нарачка
DEN 806.40
DEN 734.00
Достапност:


Нашата продавница веб-страница :
Големина на база : 20 mm
Материјал : месинг материјал

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Големина:
20mm
Производ Карактеристики:
/
Објектот Тежина:
0.2g
Број На Модел На:
/
Објектот Должина:
2cm
Објектот Ширина:
2cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Висина:
0.1cm
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Дијаметар:
2cm
забелешка:
Ве молиме оставете порака што сакате стил

Избор на клиент