Перат Обновливи Замена Микрофибер Mopping Крпа За iRobot Braava 380t 320 Нане 4200 5200 Роботски 28.5X18cm

Перат Обновливи Замена Микрофибер Mopping Крпа За iRobot Braava 380t 320 Нане 4200 5200 Роботски 28.5X18cm

Достапно за нарачка
DEN 191.52
Достапност:


Материјал : микрофибер
Боја : сина
Големина : прибл. 28.5*18cm
Пакет се вклучени :
1 x влажни dweeping mopping платно

За производот

Спецификација:
3pcs
Примена:
Кујна
Производство:
Перење Подлога
Материјал:
Микро Влакна
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Употреба:
Кујна
Објектот Тежина:
30G
Број На Модел На:
сад платно
Количина:
3 дсп/set

Избор на клиент