360Pcs 8-25мм Види Бенд Пролет Барови Рака Линк Иглички Бар Смена Поправка Алатки
Новак - 30 %

360Pcs 8-25мм Види Бенд Пролет Барови Рака Линк Иглички Бар Смена Поправка Алатки

Достапно за нарачка
DEN 217.44
DEN 152.00
Достапност:

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Количина : 1 Caes (360pcs) Боја : Сребро Модел : Нерѓосувачки челик пролет бар Големина : 8мм,9mm,10мм,11mm,12mm,13mm,14mm,15mm,16mm,17mm,18mm,19mm,20mm,21mm,22mm,23mm,24mm,25мм Користите за смена на часовникот на пролет бар и поправка види бенд. Игли се користи за Метал Види Рака Линкови ,Лесно Да го Инсталирате Нерѓосувачки Челик Види Игли / ПРОЛЕТ БАРОВИ со Двојно Рамената
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 360pcs X Нерѓосувачки челик пролет бар 1pcs X Види пролет бар смена
Плаќање :
1.Ние прифаќаме Alipay. Запад Унија,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ. Вие исто така може да се провери од тука : https : //helppage.aliexpress.com/buyercenter/index.htm
2.Ние се задржи за да можете за 7 дена, па ве молиме да се направи исплата во рок од 7 дена. ви благодарам многу.
3.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка,ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се,па ние можеме да брод на што побрзо.
Испорака :
1.Ние ќе ја испрати својата парцела од 1-3 бизнис дена по вашата исплата заврши
2.Оставете ни го вашето право адреса пред да се плати,за руски клиенти остави правото Име(вклучува 3 зборовите : )
3.Ние нудиме најголем дел од превозот начин за вас да се избере .некаде ние исто така го избере најдобриот превозот начин за вашата нарачка.
4. Различни превозот начин со различно време на испорака ,да повеќето на земјата ,тоа трае околу 20-50 дена, но во топла продажба сезона ,времето ќе биде подолго.се надевам дека ќе може да се разбере. ако било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас
Враќање Враќање :
1.Имате 14days да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Нема ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2 .Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,специфична причина за враќање
3.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNIGN ПОНУДАТА ИЗНОС,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,По двете купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.ИЛИ,можете да изберете да имате замена.
4.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Повратни информации :
1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2.Бидејќи вашето мислење се многу важни за нашата businesss развој,ние sincerel ве покануваме да оставите позитивен фидбек (Пет Ѕвезди) и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа е само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за разбирањето!

За производот

Бренд Име:
JAVRICK
Тип:
Алатки
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0inch
Број На Модел На:
50PFC100522
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
часовничар Поправка Алатки
Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции

Избор на клиент