TTCR-II Автомобил Додатоци За Peugeot 307 308 407 408 ВО/МТ Гасна Кочница Спојки Педалот за гас подложка за нозе Нога Остатокот на Возилото Pedale Налепници
Новак - 25 %

TTCR-II Автомобил Додатоци За Peugeot 307 308 407 408 ВО/МТ Гасна Кочница Спојки Педалот за гас подложка за нозе Нога Остатокот

Достапно за нарачка
DEN 1368.00
DEN 1026.00
Достапност:

Автомобил Додатоци За Peugeot 307 308 407 408 ВО/МТ Левата Рака Диск
Вклучуваат :
3 ЕЕЗ Педалата за Гас+Сопирачките на Возилото+подложка за нозе на Возилото+Завртка
4 ПАРЧИЊА Педалата за Гас+Сопирачките на Возилото+Спојки Педалата+подложка за нозе на Возилото+Завртка
Материјал :
Alumium Легура
Инсталација :
Дупчење Потребни
Со Логото

За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
TB-227
Налепница Сместување:
Внатрешна
Бренд Име:
TTCR-II
Модел:
Други
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Должина:
28cm
Објектот Дијаметар:
0.2inch
Објектот Висина:
0.3cm
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Други
Материјал Тип:
Alumium Легура
категорија:
на возилото

Избор на клиент