20pcs Антички Sliver Врежан можеби љубов Круг Шарм Конектор DIY Ѓердан Хривнија Наоди 30мм A1334
Новак - 15 %

20pcs Антички Sliver Врежан можеби љубов Круг Шарм Конектор DIY Ѓердан Хривнија Наоди 30мм A1334

Достапно за нарачка
DEN 127.20
DEN 108.00
Достапност:


0

За производот

Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
A1334
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
NXQXN
Шарм Тип:
Љубов
Метали Тип:
Цинк Легура
боја:
античкиот sliver
Големина:
30mm
Количина:
20 парчиња/многу

Избор на клиент