MDU1513 MDU1513URH ( 50 парчиња/многу) бесплатен превозот DFN-8 Нови оригинални Компјутерски Чип & IC
Новак - 5 %

MDU1513 MDU1513URH ( 50 парчиња/многу) бесплатен превозот DFN-8 Нови оригинални Компјутерски Чип & IC

Достапно за нарачка
DEN 1088.64
DEN 1034.00
Достапност:


Купи Повеќе Делови. Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.
Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.
Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка. Ви Благодариме.
Ако Ви Треба Многу Видови На Делови Во Комбинација Испорака,Јас Може Да Ви Помогне И Да Ги Задоволи Вашите Барања. Исто Така, Можете Да Заштедите Многу Време, Со Нетрпение Очекуваме Да, Исто Така, Е Многу Чест Ни Е Да Соработуваме Со Вас.

За производот

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
MDU1513URH
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Напон:
Меѓународниот стандард
Примена:
компјутер
Бренд Име:
MUERYGAR
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови

Избор на клиент