2 x 20mm Внатрешна Дупка 1/2 PT Женски Навој ПВЦ Цевка Цевка Адаптер Cooupler Бела

2 x 20mm Внатрешна Дупка 1/2 PT Женски Навој ПВЦ Цевка Цевка Адаптер Cooupler Бела

Достапно за нарачка
DEN 200.64
Достапност:

Име На Производ Цевка Конектор Женски Навој Кол (Прибл.) 1/2" PT (21mm / 0.826") Вкупната Големина (Прибл.) 31 36mm x / 1.2" x 1.4" (D*H) Внатрешна Дупка Кол 20mm/ 0.79" ПВЦ Материјал, Месинг Главната Боја Бела

За производот

Тип:
како опис
врска:
како опис
Глава Кодот:
како опис
Материјал:
како опис

Избор на клиент