прекрасна цртан филм кравица кадифен играчки мека фрли перница роденденски подарок w5334
Новак - 47 %

прекрасна цртан филм кравица кадифен играчки мека фрли перница роденденски подарок w5334

Достапно за нарачка
DEN 912.00
DEN 483.00
Достапност:


ако ви се допаѓа други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот прво да бараат врски или можете да пребарувате други со себе од продавницата .
http : //www.aliexpress.com/store/1193270
ние брод предмети на светот
ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи .

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Животни:
Инсекти
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
5664
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Избор на клиент