HAIRJOY Cosplay Сина Црвена Русокоса Црна Портокал Розова Зелен Костим Перика Краток Директно Синтетички Влакна Перики 9 Бои Бесплатен Превозот
Новак - 10 %

HAIRJOY Cosplay Сина Црвена Русокоса Црна Портокал Розова Зелен Костим Перика Краток Директно Синтетички Влакна Перики 9 Бои

Достапно за нарачка
DEN 666.24
DEN 600.00
Достапност:

HAIRJOY Cosplay Сина Црвена Русокоса Црна Портокал Розова Зелен Костим Перика Краток Директно Синтетички Влакна Перики 9 Бои Бесплатен Превозот
1.Светло сина
2.Лубеницата црвено.
3.портокал.
4.нане зелена.
5.црна.
6.пинк.6.светло розова боја.
7.пепел русокоса.
8.кралска сина.
9.светла русокоса.
1.Бренд име : Hairjoy
2.Се чувствува многу како човечки косата и скалпот, точно-на-животот во секој детал;
3.удобно за секојдневно носење; Нема штета за вашата коса;
4.Внатрешниот дизајн е прилагодлив, па вие сте во можност да се прилагоди на големината за идеално се вклопуваат;куките во внатрешноста на перика се целосно прилагодливи за да ги собере сите големини .
5. Лесно да се мијат и нега;
6. Материјал : висока температура влакна
Карактеристики :
100% Сосема Нов
Тежина : Околу 160 g
Боја : сина,црвена,портокалова 9 бои
Една големина одговара на повеќето
Синтетички перика
Одлично за костимот Cosplay, фенси топката и спортски тематските настани
Brightens до возбудени и смешен атмосфера
Со еластична бенд за удобно носење
Обновливи и лесно да се згрижени.
Пакет Содржина :
1 x Коса Перика
Испорака :
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.ако сакате вашата стока транспортирана со DHL,pls контактирајте со нас пред да се плати.
2.Нормално ние брод на налози од страна на Aliexpress Стандард на Превозот и e Paket.
Се враќа :
1. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
2.Ние ќе целосна наплата вас, ако не го примите цел.
Повратни информации :
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти nagetive повратни информации . Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Протегала должина:
12inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
База Материјал:
Еластична чипка
Боја на Чипка:
Транспарентна
Текстура:
Директно
Перики Должина:
Краток
капа големина:
Просечната Големина
густина:
130%
Може Да Се Permed:
Yes
Бренд Име:
hairjoy
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики

Избор на клиент