MoonEmbassy 4PCS Премиер Oboe Трската Медиум Мека Додатоци Бесплатен Превозот

MoonEmbassy 4PCS Премиер Oboe Трската Медиум Мека Додатоци Бесплатен Превозот

Достапно за нарачка
DEN 1103.52
Достапност:


4pcs Премиер Oboe Трската Медиум Мека Бесплатен Превозот
Пакет Листата : 4pcs Oboe Трската 1.Трска обработени од страна на квалификувани занаетчии користење на светот повеќето напредни полињата за машини 2.Секој полињата за тестирани и приспособена од страна на рака, 3.Игра на целиот спектар на инструмент со леснотија 4.Долг животен век

За производот

Бренд Име:
MoonEmbassy
Број На Модел На:
Oboe Полињата За
Број на Копчиња:
oboe трската
Тело Материјал:
oboe трската
Клучни материјал:
oboe трската
Тон:
oboe трската
Површината Материјал:
oboe трската

Избор на клиент