7 Инчен Колор LCD Дисплеј Жичен Спогодба Видео Врата Телефон
Новак - 5 %

7 Инчен Колор LCD Дисплеј Жичен Спогодба Видео Врата Телефон

Достапно за нарачка
DEN 6000.00
DEN 5700.00
Достапност:


7 Инчен Жичен Спогодба Систем За Видео Врата Телефон
7" Handfree БОЈА Видео Doorphone 1. 7" колор TFT-LCD дисплеј. 2. снимањето функција, Captuer слика и да ги преземат видео за посетителите 3. 4 жици систем, лесна инсталација 4. рака слободни, посетител да го остварите повикот, видео спогодба, го отклучите, монитор, спогодба помеѓу монитори, 5.rainproof и вандалот-доказ отворено станица. 6. боја CMOS камера. 7. Визија ноќ. 8. моќ адаптер следи димензија : 220(L)*145(W)*23.5(D)mm
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање&Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

За производот

Бренд Име:
нови слетување
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Технологија:
Аналогни
Samrt Дома Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
Никој
Комплет За Конфигурација:
Еден на еден видео doorphone
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Тип:
Влезот Машина
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Метод На Конекција:
Жичен
IP Камера Интерфејс:
No
Екран Тип:
боја
Водоотпорен:
No
Зона За Внесување:
Никој
Агол На Гледање (°):
65

Избор на клиент