Тексас шорцеви женски микро тексас шорцеви тексас сини шорцеви за тинејџери година нови пристигнувања женска шорцеви година лето AA1095
Новак - 45 %

Тексас шорцеви женски микро тексас шорцеви тексас сини шорцеви за тинејџери година нови пристигнувања женска шорцеви

Достапно за нарачка
DEN 1632.00
DEN 898.00
Достапност:


За производот

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент Летаат
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Полиестер
Бренд Име:
EASTQUEEN
Материјал:
Памук,Полиестер
Одговара Тип:
Редовни
Декорација:
Копче
Број На Модел На:
AA1095
Тексас Шорцеви Женски:
микро тексас шорцеви
шорцеви за тинејџери:
женска шорцеви летото 2016 година

Избор на клиент