Автомобил stying Тркала Центар Карбонски Влакна Автомобил Налепници За Нова MAZDA 3 М3 AXELA 2013 2014 2015 Надворешни Decal Две Големина За Опција Црна
Новак - 42 %

Автомобил stying Тркала Центар Карбонски Влакна Автомобил Налепници За Нова MAZDA 3 М3 AXELA 2013 2014 2015 Надворешни Decal

Достапно за нарачка
DEN 733.92
DEN 426.00
Достапност:


Автомобил stying Тркала Центар Карбонски Влакна Автомобил Налепници За Нова MAZDA 3 AXELA 2013 2014 2015 Надворешни Decal Автомобил Стил Две Големина За Опција Црна
1.Име На Производ : Карбонски Влакна Винил Тркала Центар Автомобил Налепници
2.Материјал : Јаглерод Влакна Винил
3.Погоден за : За Новата MAZDA 3 AXELA 2013 2014 2015
4.На големина на Тркало може да се види на гуми
195/65 R16 значи 16 инчен
195/65 R17 значи 17 инчи
195/65 R18 значи 18 инчи
195/65 R19 значи 19 инчи
195/65 R20 значи 20 инчи
195/65 R21 значи 21 инчен
195/65 RXX значи XX инчен

За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
категорија:
Налепници
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
Вид На Налепница:
Карбонски Влакна Заштитник
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Бренд Име:
muchkey
Налепница Сместување:
Гуми & Rim
Име На Модел:
22112
Материјал Тип:
Карбонски Влакна

Избор на клиент