Ној Студент антички бронза заврши Ио месинг Алто saxophone

Ној Студент антички бронза заврши Ио месинг Алто saxophone

Достапно за нарачка
DEN 16800.00
Достапност:


Име :
Roffee Woodwind Музички Инструмент антички бронза заврши Ио месинг Алто saxophone
Бренд : Roffee
Материјал : Жолта Месинг
Клуч : Антички Бакар
Тон : Alto Ио
Господар cartion : Стандардна извоз картон
Логото&mark : Слободен лого и знак
Резервен дел : Случај,Reed, Ракавица,Полирање крпа ,Вазелин и така натаму.

За производот

Тон:
Bb
Тип:
Паѓа Мелодија E (F)
Површината Материјал:
Златен Лак
Тело Материјал:
Дувачкиот
Број На Модел На:
Saxophone
Бренд Име:
ној
Глава Материјал:
bakelite

Избор на клиент