DN15 0.5-30L/мин G1/2 Проток на Вода за Светло Со Сензор на Температура Сала Проток Сензор Switch Flowmeter Вода Контрола Counter

DN15 0.5-30L/мин G1/2 Проток на Вода за Светло Со Сензор на Температура Сала Проток Сензор Switch Flowmeter Вода Контрола Counter

Достапно за нарачка
DEN 216.00
Достапност:

Answer : ___________________________ Note :
1)забрането е да се Драматично влијание или хемиската ерозија
2)забрането е да се фрли или судир
3)На температура од Медиум не треба да биде повеќе од 120 степени
Опис :
1.Тема : G1/2 DN15
2.Појдовни Жица :
1) Црвена Жица ВО Поврзете на +
2) Жолта Жица НАДВОР Сигнал Излез
3) Црна Жица GND Поврзете се на -
4) Зелена Жица Р Температура Смисла(не Може да вклучуваат)
Фреквенција :
Протокот спектар : 0.5-30 L/мин
Дозволувајќи им на притисок : 1.2 Mpa

За производот

DIY Материјали:
Водовод

Избор на клиент