Најдобрите Работи Во Животот Цитат Ѕид Налепница DIY Живот Цитат Ѕид Decals Отстранлив Винил Ѕид Уметност Decors 559Q
Новак - 0 %

Најдобрите Работи Во Животот Цитат Ѕид Налепница DIY Живот Цитат Ѕид Decals Отстранлив Винил Ѕид Уметност Decors 559Q

Достапно за нарачка
DEN 955.20
DEN 955.00
Достапност:


боја :
Ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепница, или ние ќе го направат вашиот налепница во стандардната боја.
стандардната боја : црна
производ големина : Големина 1 : 100cm широк x 23cm висока Големина 2 : 160cm широк x 37cm висока Големина 3 : 200cm широк x 46cm висок
пакет листата :
-1 сет на понуда ѕид налепница
-јас nstruction
[објект слики]

За производот

боја:
Црна, Сина, металик златна, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, металик сребрена, Бела, Жолта, Кафена, вино црвено, Светло Сива боја, мастило-сина, Светло Зелена, Темно Сива, светло виолетова, Чоколадо, црна, сина, портокалова, златна жолта, други бои
Големина:
100x23cm, 160x37cm, 200x46cm
Класификација:
За Фрижидер,За Чад Издувни Гасови,За Кабинетот Шпорет,За Плочка,За Ѕид,Тоалет Налепници,Мебел Налепници,Се Префрлат Панел Налепници,Кат Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Модерна
Спецификација:
Multi-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
559Q
Материјал:
винил, пвц
is_customized:
yes
боја:
црна, бела, жолта, кафена, црвена, сина, зелена,
Материјал:
винил, пвц
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Година:
2016 година
Тема:
животот цитат ѕид налепница,
Употреба:
декоративни живот цитат букви ѕид уметност decal
Карактеристично:
отстранлив, водоотпорни, лесно ѕид уметност
Соба:
дневна соба, спална соба, бебе соба соба, канцеларија,

Избор на клиент