100pcs 8.5x13cm (3.25x5) Рециклираат Мат Јасно Пред Ziplock Складирање Кеси Солза Рецка Метален Mylar Zip Заклучување Застане Пошта

100pcs 8.5x13cm (3.25x5) Рециклираат Мат Јасно Пред Ziplock Складирање Кеси Солза Рецка Метален Mylar Zip Заклучување Застане

Достапно за нарачка
DEN 777.12
Достапност:


Проѕирен Складирање Кеси Метален Mylar Zip Заклучување Застане Торба
Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : Јасно и Металик Mylar
Големина : Надворешниот Големина : 8.5x13cm (3.25x5 во) Внатрешна Големина : 7.5x9cm(3x3.5in)
Дебелина : 3.5 МИЛИ (9 C)
Бои : Зелена/ Црвена/ Црна/ Сребрена/ Злато
Стил : Застане И Врвот патент клип
Функција : Нема мирис, Солза Рецка.
** Големина може да се разликува од околу 2-5мм.
** Боја на производ во рака, може да се разликуваат од сликите поради мало производство разлика и monitor settings.
**Ако би сакале да се купат на големо, ве молиме контактирајте со нас преку Ali Express пораки!

За производот

боја:
Црна, Зелена, Црвена, Сребрена, Златна
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Применливи Простор:
Кујна
Употреба:
Храна
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Дебелина:
9 жица
Бренд Име:
VoluPack
Класификација:
Сет
Број На Модел На:
321
Форма:
Торба За Компресија Тип
Шема:
Три-димензионални Тип
Материјал:
Јасно и Металик Mylar
Капацитет:
Зависи Од Големината
Спецификација:
8.5x13cm
Производот:
zip заклучување торба
Бои:
Зелена/ Црна/ Црвена/ Сребрена/ Злато
Запечатување & Рачка:
патент врвот

Избор на клиент