MDU1516 MDU1516URH ( 50 парчиња/многу) бесплатен превозот DFN-8 Нови оригинални Компјутерски Чип & IC
Новак - 5 %

MDU1516 MDU1516URH ( 50 парчиња/многу) бесплатен превозот DFN-8 Нови оригинални Компјутерски Чип & IC

Достапно за нарачка
DEN 1088.64
DEN 1034.00
Достапност:


Купи Повеќе Делови. Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.
Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.
Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка. Ви Благодариме.
Ако Ви Треба Многу Видови На Делови Во Комбинација Испорака,Јас Може Да Ви Помогне И Да Ги Задоволи Вашите Барања. Исто Така, Можете Да Заштедите Многу Време, Со Нетрпение Очекуваме Да, Исто Така, Е Многу Чест Ни Е Да Соработуваме Со Вас.

За производот

Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
MDU1516URH
Напон:
Меѓународниот стандард
Примена:
компјутер
Бренд Име:
MUERYGAR
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови

Избор на клиент