CNBTR Златна Вода Масло Пролет 3/4 Женски Машки BSPP Нишка Во Линија Проверете Вентил
Новак - 25 %

CNBTR Златна Вода Масло Пролет 3/4 Женски Машки BSPP Нишка Во Линија Проверете Вентил

Достапно за нарачка
DEN 649.44
DEN 487.00
Достапност:


Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутер
3/4" BSPP Пролет Нишка Во Линија Проверете Вентил
Течност : Вода, нафта, гас
Работен притисок : 1.6 MPa
Температурата на работа : повеќе од 10 целзиусови степени помалку од 100 целзиусови степени
Тема стандард : 55 степен инчен цевка нишка
Големина : прибл. 63 x 40.8 mm(L X OD)/2.48 X 1.6"
Материјал : Месинг
Боја : Златна
Бренд Име : CNBTR
Тежина : 230g
Пакет се вклучени :
1 x Пролет Нишка Во Линија Проверете Вентил

За производот

Бренд Име:
CNBTR
Материјал:
Дувачкиот
Број На Модел На:
Не се споменува
Standard or Nonstandard:
Стандард
Порт Големина:
Големина
Медиуми:
Не се споменува
Температура на Медиумите:
Не се споменува
Притисок:
Работен Притисок
Структура:
3/4 Пролет Проверете Вентил
моќност:
не се применуваат

Избор на клиент