Посебни Нова Мода Rhinestones Коса, Игли и Клипови Bowknot Коса Accessores Hairwear Накит, Булчински Подароци за Жените FS0026
Новак - 49 %

Посебни Нова Мода Rhinestones Коса, Игли и Клипови Bowknot Коса Accessores Hairwear Накит, Булчински Подароци за Жените FS0026

Достапно за нарачка
DEN 721.92
DEN 368.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Инсекти
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Предиво
Тип:
Шноли
Број На Модел На:
FS0026
Бренд Име:
посебни
Место на Потекло:
Пекинг, Кина (Копно)
боја:
Бела/Сино
Големина:
11cm*6.5cm
Тежина:
19.63g
Материјал:
Rhinestones
Стил:
Романтични

Избор на клиент