EHDIS Винил Филмот Заврши Апликација Алатка за Полнење Авто Автомобил Прозорец Боја Алатка 3M Чувствува Squeegee 3M Волна Scraper Безбедност Snitty Машина Сет
Новак - 11 %

EHDIS Винил Филмот Заврши Апликација Алатка за Полнење Авто Автомобил Прозорец Боја Алатка 3M Чувствува Squeegee 3M Волна Scraper

Достапно за нарачка
DEN 717.12
DEN 638.00
Достапност:


Спецификација : 1. Тип на производ : Автомобил за Завиткување Алатка Колекции за Соларна Филм 2. Материјал : Пластика/Каучук/Нерѓосувачки Челик 3. Автомобил Компатибилност : Универзална 4. Компатибилност : Погоден за примена на сите видови на прозорецот багра филм, боја заштита филм, decals, соларни филм, wrap film Пакет се вклучени : 1 Сет (6 алатки) како што е подолу : 1 x Освојувач Squeegee со рачка 1 x 3М Сина Почувствувале на Работ Squeegee 1 x Жолта Круг Работ Squeegee 1 x Портокал Snitty Винил Машина 1 x Розова Лил Chizler Scraper 1 x 3М Бела Волна Squeegee Функција : 1.Издржливи squeegee направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик/каучук/пластични 2.Scrape надвор од меурчиња чист под филм, спречување на стакло на автомобилот на телото и на филмот 3.Нула-помалку, не marring или знаци, само мазни движења кои лесно глајд модели низ винил филмови и насликани површини 4.Лесни го прави лесен за употреба и чување во помали простори 5.Лесен за употреба

За производот

Материјал:
Гума
Бренд Име:
ehdis
Модел:
AT010
Производот:
прозорецот багра алатка за полнење
Големина:
different size
Употреба:
Винил филмот заврши алатки за градење на алатки индустрија алатки
Се Продава Начин:
фабриката штекер
Издржливост период:
4-5 години
пакување вклучувајќи:
ткаенина squeegee,машина,3M волна,остар главата,риба форма,мини розова squeege
advanteges:
бесплатен превозот,масовните акции,со висок квалитет,евтини,мултифункционален
Карактеристики:
лесен,брз,подвижен,издржлив
Примена:
автомобил прозорец филм налепница алатки,прашина, вода за перење,

Избор на клиент